TP-LINK Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km

TP-LINK Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km
 

Cel mai bun pret

De la 187.15 Lei;

 

INFORMATII PRODUS:

Producator Tp-link

187.15 Lei; 187.15 Lei; 1
187.15 Lei;
0 0

Evaluari & Recenzii

Fara Evaluare  

Produs oferit de

Total:
187.15 Lei;

Compara.ro va ofera geolocatia magazinelor online.

Cu acest instrument puternic se poate stabili care dintre magazine este mai aproape de locatia in care doriti sa primiti produsul.

Preturile afisate includ TVA; linkurile, preturile si specificatiile sunt obtinute de la magazinele listate .Parerile vizitatorilor nostri, descrierea produsului si nota magaznului online va ajuta in a alege un produs bun

0 Discutii